top of page

HAKKINDA

Türkiye'nin en eski ve en çok sevilen lazer kesim uygulama ve tasarım sitesine hoş geldiniz!

2001 yılından beri Türkiye’de hazır giyim, deri, tekstil, ayakkabı, ev ofis dekor, mobilya, markuteri sanatı, matbaa, promosyon, özel davet, ahşap davetiye, pleksi davetiye, özel gün ve davetlerinizde | diş buğdayı, mevlüd, doğum günü, düğün, nişan, kına, tüm özel günlerinizde kısacası hayatınızın her alanında lazer kesim uygulama ve tasarım yapmanın onurunu ve gururunu yaşamaktayız. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımız ve tecrübelerimiz ile fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik! 

Bugün Türkiye’de 2001 yılından bu yana biriktirdiğimiz tecrübelerimiz ile lazer kesim uygulama fabrikamızda bir çok alanda marka fabrikalara ürünlerimizi sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük.

Bugün Türkiye’de lazer kesim uygulama ve tasarımın en eski ve köklü ekibi ile online alışverişe açtığımız bu platformda üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

Lazer kesim, düğün, nişan, mevlüt, kişiye özel lazer kesim, Ev, ofis dekor, hediyelik, ürünler. Perakende ve toptan faturalı online satış

bottom of page